• Nowy

Rocks-Off - Wibrator Łechtaczkowy Knickerbocker Glory Fioletowy

192,00 zł
Brutto
Ilość

Rocks-Off - Wibrator Łechtaczkowy Knickerbocker Glory Fioletowy

 

Puść i wygładzaj się z czystą, pobłażliwą przyjemnością, gdy Ty lub Twój kochanek głaszczecie i drażnicie swoje najskrytsze miejsca za pomocą tego pięknego, szczegółowego, ale tak potężnego małego namiętnego przyjemniaka.
  • Kobiecy, zachwycający, i ukształtowany tak, aby intymnie i uwodzicielsko przylegał do ciała, Knickerbocker Glory został zaprojektowany tak, aby można go było być noszony wewnątrz bielizny, drażniąc łechtaczkę, dzięki czemu możesz cieszyć się idealnym orgazmem pod przykrywką!
  • Pilot zdalnego sterowania tylko dodaje niegrzecznych i sekretnych emocji, którymi Ty i Twój partner możecie się cieszyć, ponieważ Knickerbocker Glory może łaskotać Twoją wyobraźnię w dowolnym miejscu i czasie. Zamknij oczy i ciesz się!
Cechy produktu:
- Zdalne sterowanie
- Zabawa w parach i solo
- 10 poziomów wibracji i pulsacji o dużej mocy
- Aksamitny w dotyku silikon bezpieczny dla ciała
- Precyzyjna stymulacja
- W 100% w pełni wodoodporny
- Magnetyczne ładowanie USB
- 1,5 godziny ładowania dla ponad 1 godziny zabawy
- 3 sekundy włączania/wyłączania

Rocks-off
RO105A
20 Przedmioty

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć