Marki

Filtruj według

Lubrykanty

Lubrykanty sklep online

Lubrykanty to preparaty mające podnieść komfort podczas stosunku zarówno dla partnera jak i partnerki, lub podczas masturbacji.

Lubrykanty to wszelkiego rodzaju żele nawilżające, przydatne dla par podczas stosunku. Można je używać zarówno do stosunku pochwowego jak i stosunku analnego. Zbyt mała ilość nawilżenia partnera czy partnerki może skończyć się podrażnieniami, które mogą rozwinąć się w stan zapalny. Używanie żelów nawilżających to nie tylko zwiększenie komfortu, jak również zapobieganiu otarć i podrażnień, które mogą spowodować przymusową abstynencję seksualną.

W ofercie nicetoys.pl znajdziemy również lubrykanty w postaci środków nawilżających smakowych, które mają za zadanie uprzyjemnienie stosunków oralnych oraz zwiększenie ochoty na spróbowanie nowych technik seksulanych. Często takie środki mogą przełamać strach przed nową techniką seksualną, wybór jakiegoś nowego lub ulubionego smaku, może przynieść korzyść w postaci jeszcze większego zadowolenia z seksu.

Posiadamy również lubrykanty do seksu analnego, są to żele nawilżające, znieczulające, mające na celu zwiększenie komfortu osoby, która zdecyduje się na ten rodzaj seksu. Mogą też pomóc osobom, które pierwszy raz będą decydować się na taki stosunek, zmniejszając w ten sposób ich stres i zwiększając komfort.

W sklepie nicetoys.pl znajdują się również lubrykanty, których zadaniem jest opóźnienie wytrysku. Przydatne jest to dla mężczyzn mających problem ze zbyt szybkim wytryskiem, bądź są niedoświadczonymi kochankami, a poprzez używanie takich środków ich samoocena i ocena drugiej osoby znacząco ulegnie poprawie.

Posiadamy również lubrykanty rozgrzewające, drażniące, które powodują mrowienie okolic intymnych, co ma zwiększyć rozkosz płynącą z seksu i dają radość obojgu partnerom jednocześnie.

Lubrykanty

Jest 391 produktów.

Pokazano 1-36 z 391 pozycji

Aktywne filtry

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć