Marki

Filtruj według

Zabawki vr

Zabawki VR sklep online

Zabawki VR to nowość w świecie erotycznych gadżetów. Te akcesoria erotyczne spowodują że przeżywanie rozkoszy wkroczy na jeszcze wyższy poziom.

Zabawki VR stosować można z telefonami, bądź goglami i hełmami VR. Taka konfiguracja spowoduje, że oglądanie filmów dla dorosłych, jeszcze nigdy nie było tak fascynujące. Wystarczy odpowiednio skonfigurować wszystkie urządzenia aby przeżyć rozkosz jakiej nie mieliśmy wcześniej. Dzięki zastosowaniu gogli i zabawek VR możemy czuć się jakbyśmy byli w środku akcji jakiegoś filmu.

Zabawki VR możemy podzielić na wibratory i masturbatory, które możemy podłączyć do systemu. Zaletą takiego systemu zabawek VR jest możliwość ich współpracy, dzięki czemu osoby dzielące wiele kilometrów mogą uprawiać wirtualny seks i czuć, jakby robiły to z partnerem lub partnerką. Zestaw składający się z wibratora i masturbatora do super urządzenie dla par, które z jakiegoś powodu są w innym miejscu na świecie. Po połączeniu ich do systemu partnerka, która będzie używać wibratora, sprawi, że jej partner używając masturbatora będzie się czuł, jakby uprawiał seks ze swoją partnerką. Działa to również w drugą stronę, więc takie zabawki VR przydają się osobom, które często muszą się rozstać z powodu wyjazdu, a które nie chcą rezygnować z bliskości i aktywności seksualnej. Ponadto zabawki VR mogą pomóc cieszyć się seksem osobom samotnym, gdyż dzięki użyciu ich razem z goglami VR możemy rozkoszować się seksem w środowisku, które znamy i w którym czujemy się bezpiecznie.

Zabawki VR to doskonała oferta dla par, które chcą jeszcze lepiej poznać swoje ciała i swoje odruchy, dzięki czemu zwiększa się poziom akceptacji drugiej osoby, oraz powoduje większą bliskość w związku.

Zabawki vr

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć