Marki

Filtruj według

Pierścienie erekcyjne

Pierścienie erekcyjne sklep online

Pierścienie erekcyjne to akcesoria przydatne mężczyzną, którzy mają kłopot z erekcją i jej podtrzymaniem. W ofercie sklepu nicetoys.pl znajdą Państwo różne rodzaje pierścieni erekcyjnych, możemy wyróżnić pierścienie erekcyjne z wibracją, pierścienie erekcyjne bez wibracji, pierścienie erekcyjne na baterie oraz pierścienie erekcyjne ładowane z wbudowaną baterią.

Pierścienie erekcyjne mają za zadanie utrzymać erekcję przez określony czas, zwykle do 20 minut, są przydatne dla osób, które mają kłopoty z utrzymaniem erekcji, lub szukają sposobu na zwiększenie doznań seksualnych. Pierścienie erekcyjne bez wibracji to najprostszy model do stosowania, mają za zadanie utrzymać erekcję, oraz spowodować że partner będzie bardziej zrelaksowany, gdyż stres równie wpływa na obniżenie erekcji.

Pierścienie erekcyjne z wibracjami oprócz utrzymania erekcji mają również za zadanie zwiększyć doznania partnera i partnerki. Różne typy wibracji powodują, że zarówno partner jak i partnerka mogą znacząco zwiększyć satysfakcję z seksu. Wibracje powodują, że używają pierścieni erekcyjnych nasze doznania wkroczą no nowy, dotychczas nieznany nam poziom. Niektóre pierścienie mają specjalne wypustki, które mogą sprawić, że nasza partnerka będzie o wiele bardziej zadowolona z seksu, a my będziemy cieszyć się dłuższą i mocniejszą erekcją.

Ciekawą opcją są również pierścienie erekcyjne sterowane zdalnie, dzięki czemu mężczyzna lub kobieta może sterować doznaniami za pomocą ręki, jest to bardzo intuicyjne, gdyż wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk a stopień wibracji zmieni się, co na pewno wpłynie na doznania obu osób. Ponadto oddając sterowanie w ręce partnerki możemy wyłącznie skupić się na tym, aby robić to, co się lubi najbardziej.

Pierścienie erekcyjne

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-36 z 119 pozycji

Aktywne filtry

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć