Marki

Filtruj według

Masażery inne

Masażery sklep online

Masażery to urządzenia mające na celu zrelaksować się przed lub w trakcie zabaw z partnerem lub partnerką. Urządzenia mają na celu zwiększenie przepływu krwi w różnych częściach ciała, co zwiększy intensywność doznań i odczuć. Masować się można samodzielnie, lub w parach. Wyróżniamy masażery manualne, bez baterii, które trzeba prowadzić wzdłuż określonych partii ciała. Taka zabawa to doskonały wstęp do czegoś większego, umożliwia wzajemne poznawanie się ciał partnerów i ich odruchów, czy miejsc na których powinno się skupić bardziej.

Masażery w doskonały sposób niwelują stres i napięcie, które towarzyszy nam w ciągu całego dnia. Używanie ich ma wiele korzyści, będziemy czuli się bardziej zrelaksowani, zadowoleni i w lepszym stopniu poznamy swoje ciało.

W naszym sklepie znajdą Państwo masażery głowy, które spowodują, że cały stres, problemy i napięcie zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Masażery głowy możemy używać samodzielnie lub razem z partnerem. Wtedy doznania są bardziej intensywne i niespodziewane, gdyż nie do końca wiemy jak masować będzie nas druga osoba i będzie to dla nas na pewno niesamowite doświadczenie, które zbuduje bliskość i większą więź z drugą osobą.

Kolejnym typem masażerów są masażery shiatsu, które w bardzo przyjemny sposób redukują stres i napięcie naszych mięśni. Podczas masażu nasze zakończenia nerwowe są stymulowane w odpowiedni sposób, co sprawia że szybko zapomnimy o całym świecie i swoich problemach.

W naszej ofercie znajdują się również masażery intymne, które mają za zadanie zwiększyć satysfakcję z seksu i pomagają zrelaksować się w samotności, lub z pomocą partnera. Niektóre masażery przybierają postać np. kota czy kaczki, przez co mogą służyć jako dekoracja i nikt nie wpadnie na pomysł do czego mogą służyc.

Masażery inne

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć