Marki

Filtruj według

Masażery inne

Masażery sklep online

Masażery to urządzenia mające na celu zrelaksować się przed lub w trakcie zabaw z partnerem lub partnerką. Urządzenia mają na celu zwiększenie przepływu krwi w różnych częściach ciała, co zwiększy intensywność doznań i odczuć. Masować się można samodzielnie, lub w parach. Wyróżniamy masażery manualne, bez baterii, które trzeba prowadzić wzdłuż określonych partii ciała. Taka zabawa to doskonały wstęp do czegoś większego, umożliwia wzajemne poznawanie się ciał partnerów i ich odruchów, czy miejsc na których powinno się skupić bardziej.

Masażery w doskonały sposób niwelują stres i napięcie, które towarzyszy nam w ciągu całego dnia. Używanie ich ma wiele korzyści, będziemy czuli się bardziej zrelaksowani, zadowoleni i w lepszym stopniu poznamy swoje ciało.

W naszym sklepie znajdą Państwo masażery głowy, które spowodują, że cały stres, problemy i napięcie zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Masażery głowy możemy używać samodzielnie lub razem z partnerem. Wtedy doznania są bardziej intensywne i niespodziewane, gdyż nie do końca wiemy jak masować będzie nas druga osoba i będzie to dla nas na pewno niesamowite doświadczenie, które zbuduje bliskość i większą więź z drugą osobą.

Kolejnym typem masażerów są masażery shiatsu, które w bardzo przyjemny sposób redukują stres i napięcie naszych mięśni. Podczas masażu nasze zakończenia nerwowe są stymulowane w odpowiedni sposób, co sprawia że szybko zapomnimy o całym świecie i swoich problemach.

W naszej ofercie znajdują się również masażery intymne, które mają za zadanie zwiększyć satysfakcję z seksu i pomagają zrelaksować się w samotności, lub z pomocą partnera. Niektóre masażery przybierają postać np. kota czy kaczki, przez co mogą służyć jako dekoracja i nikt nie wpadnie na pomysł do czego mogą służyc.

Masażery inne

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć