Marki

Filtruj według

Powiększacze penisa

Powiększacze penisa sklep online

Powiększacze penisa, to urządzenia mające na celu powiększyć męskie przyrodzenie. Możemy rozróżnić różne typy pych urządzeń, w ofercie mamy pompki powiększające, których działanie opiera się na zasadach próżni. Drugim typem urządzeń są powiększacze penisa, które wykorzystują wodę. Trzecim typem powiększaczy penisa są urządzenia mechaniczne, które rozciągają męskiego członka za pomocą różnych końcówek.

W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie trzy typy powiększaczy penisa.

Prózniowe powiększacze penisa to najprostszy sposób na powiększenie penisa, którego zasada opiera się na działaniu próżni. Po umieszczeniu członka w specjalnej komorze, należy wypompować powietrze za pomocą specjalnej pompki. Wówczas do naczyń krwionośnych zostanie wpompowana większa ilość krwi, stan ten należy utrzymać przez odpowiednią ilość minut. Po zdjęciu pompki penis będzie wyraźnie większy przez określony czas. Powtarzanie tej czynności przez pewien okres może przynieść efekt w postaci wyraźnie większego członka, jest to przydatne dla mężczyzn, którzy mają z tego powodu kompleksy, bądź mają problemy ze wzwodem i utrzymaniem erekcji.

Kolejnym typem pompek, które posiadamy w swojej ofercie są powiększacze penisa wodne, ich działanie jest podobne do pompek powietrznych, z tym że zamiast powietrza wykorzystuje się wodę. Jest to bezpieczniejsza metoda powiększania penisa niż pompki wodne, jest również łagodniejsza. Wystarczy używać takich powiększaczy przez 15-20 min dziennie aby rezultaty były widoczne po paru tygodniach i zostały już na stałe. Wodne powiększacze penisa są używane przez gwiazdy filmów dla dorosłych, co doskonale świadczy o ich skuteczności.

Trzecim sposobem powiększania penisa są urządzenia, które składają się z różnego rodzaju końcówek i tłoków, które mechanicznie rozciągają męskiego członka do określonego rodzaju. Jest to bardziej czasochłonna metoda, gdyż system ten musi być odpowiednio zmontowany, oraz stosowany regularnie.

Obojętnie, które powiększacze penisa Państwo wybiorą, wszystkie modele dostępne w sklepie są bezpieczne dla zdrowia i ich rezultaty są potwierdzone badaniami.

Powiększacze penisa

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-36 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć