Marki

Filtruj według

Wibratory

Wibratory sklep online

Wibratory to produkty we wspaniały sposób urozmaicające łóżkowe zabawy, zarówno samotnie jak i w parach. Wibratory możemy podzielić na wiele różnych rodzajów, mamy wibratory klasyczne bez wibracji, są wibratory z wibracją, występują również wibratory sterowane muzyką oraz zdalnie. Obecnie każdy kto chce kupić wibrator, ma prawie nieskończoną liczbę wzorów, kolorów, kształtów i rozmiarów.

Każdy kto chce ulepszyć swoje życie intymne, czy to w pojedynkę, czy w parach może zaopatrzyć się w odpowiedni wibrator dostosowany do jego preferencji.

Klasyczne wibratory bez wibracji to proste konstrukcje, które dadzą na pewno dużo satysfakcji w sypialni, lub w podróży. Ich zaletą jest to, że nie trzeba mieć baterii i nie trzeba pamiętać o ich ładowaniu czy kupnie.

Wibratory z wibracjami, to wyższa półka, są doskonałe dla osób, którym zwykły wibrator nie wystarczy, lub chcą jeszcze bardziej podnieść temperaturę w sypialni, lub jeszcze bardziej zwiększyć swoje doznania. Wibracje powodują, że wibrator można używać dopochwowo, lub pieścić nim okolice intymne bez penetracji. Zwiększając lub zmniejszając intensywność wibracji na pewno przeżyjemy niesamowite chwile w łóżku, co sprawi, że każdy dzień będzie weselszy i mniej stresujący.

Występują również wibratory sterowane muzyką lub zdalnie, taka zabawka jest ciekawym dodatkiem i urozmaiceniem zabawy w sypialni. Zabawki sterowane muzyką mogą dostosować się rytmem do ulubionej muzyki, często taki wibrator posiada słuchawki, dzięki czemu nie tylko czujemy muzykę od środka ale też ją słyszymy.

Super dodatkiem są wszelkiego rodzaju wibratory sterowane zdalnie, możemy to robić samemu, bądź przekazać partnerowi, który będzie sterował naszymi doznaniami, niektóre można używać nawet w miejscach publicznych, co jeszcze bardziej wpłynie na nasze zadowolenie z życia seksualnego i sprawi, że przeżyjemy ciekawe chwile.

Wibratory

Jest 526 produktów.

Pokazano 1-36 z 526 pozycji

Aktywne filtry

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć