Marki

Filtruj według

Kulki gejszy

Kulki gejszy sklep online

Kulki gejszy to akcesoria mające na celu ćwiczenie mięśni dna miednicy, to nie jest tylko gadżet erotyczny ale również medyczny. Stosowanie kulek gejszy to doskonały sposób na utrzymaniu mięśni dna miednicy w dobrym stanie, co jest ważne zarówno przed zajściem w ciążę, jak również po porodzie. Jest też przydatne kobietom w okresie menopauzy.

Mięśnie dna miednicy z wiekiem wiotczeją, co może powodować problemy z nietrzymaniem moczu, czy obniżeniem się macicy.

Kulki gejszy możemy podzielić na kulki gejszy pojedyncze, podwójne jak również kulki gejszy z wibracjami, często są sterowane zdalnie. Używanie kulek gejszy jest bardzo proste, wystarczy wprowadzić je do pochwy i można wykonywać zwykłe codzienne czynności. Na początku zalecamy używanie ich przez kilka minut. Po jakimś czasie można z nimi wykonywać również aktywności fizyczne jakie jak ćwiczenie czy bieganie. Kobiety, które odpowiednio wcześniej zadbają o odpowiednią siłę mięśni dna miednicy nie powinny mieć problemów z porodem, gdyż to od mięśni kegla zależy jak szybko dziecko przejdzie przez kanał rodny. Zaleca się również stosowanie ich po porodzie, aby mięśnie dna miednicy wróciły do swojego pierwotnego kształtu i sprawności.

Na początku zaleca się stosowanie pojedynczych kulek gejszy, z czasem można zmniejszać ich rozmiar zwiększając tym samym ich wagę, gdyż mięśnie szybko dostosowują się do wysiłku czy ćwiczeń. Można też używać podwójnych kulek gejszy, które zmuszają do większego wysiłku.

Ciekawą opcją są również kulki gejszy z wibracjami, które w szybszy sposób ćwiczą mięśnie dna miednicy. Takie sterowanie powoduje, że kobieta może dobierać sobie intensywność wibracji do swojego stopnia zaawansowania ale też zmęczenia. Mięśnie dna miednicy są istotne podczas stosunku, gdyż kobieta może je zaciskać potęgując doznania swoje i swojego partnera.

Kulki gejszy

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-36 z 65 pozycji

Aktywne filtry

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć