• Nowy

Oxballs - Cock-Lug Lugged Pierścień Na Penisa Czarny

152,00 zł
Brutto
Ilość

Oxballs - Cock-Lug Lugged Pierścień Na Penisa Czarny

 

COCK-LUG to pluszowy, rozciągliwy pierścień z czystego silikonu firmy Oxballs, zaprojektowany z myślą o wygodnym noszeniu i większym wybrzuszeniu bez obciążania. Jest to pierścień zapewniający komfort w odpowiednim rozmiarze z dodatkowymi „wypustkami”, które wypychają Cię w górę i na zewnątrz przy maksymalnym przepływie powietrza pod nakrętkami i mniejszej wadze.

Gumowe wypustki poruszają się podczas joggingu lub zabawy… są super rozciągliwe, miękkie i miękkie, dzięki czemu czujesz, że robią, co do nich należy – Oxballs dodają detale, które dodają więcej wyczucia Twojemu sprzętowi.

Bujny, miękki w dotyku sprawia, że ​​ten pierścień jest idealny do długotrwałego, większego wybrzuszenia. Jest tłusty i gładki, ale ma wystarczającą przyczepność, aby pozostać tam, gdzie go położysz. Ten pierścionek jest supergumowy i pasuje do każdego faceta, a jego gruby kształt popycha Cię w górę i na zewnątrz.

COCK-LUG utrzymuje ciało bez nadmiernej objętości i nie uciska paczki.

Wszystkie nasze zabawki z płynnego silikonu platynowego produkujemy w Los Angeles, używając absolutnie najlepszych możliwych materiałów. Do każdej partii zabawek, które tworzymy ręcznie, mieszamy silikon i kolory na zamówienie – to jedyny sposób, aby uzyskać odpowiedni efekt i bogaty, odważny kolor dla każdego projektu. Po prostu nie da się tego osiągnąć za pomocą sprzętu wykonanego maszynowo. Naszym celem jest absolutnie najlepszy projekt, najlepsze wyczucie i kolor każdej zabawki z platynowego silikonu, którą tworzymy… sprzęt wytwarzany maszynowo nie może się z tym równać.

Czysty silikon platynowy, wytwarzany ręcznie w USA

Smarujący: na bazie wody (zalecany), hybrydowy

Czyszczenie: Detergent i gorąca woda, zmywarka, rozcieńczony roztwór wybielacza/wody

COCK-LUG:

  • Wysokość: 1" 25,4 mm
  • Szerokość: 2,5" 64 mm
  • Długość : 3,6” 92 mm
  • Obwód zewnętrzny: 8,1” 206 mm
  • Średnica zewnętrzna: 3,6” 92 mm
  • Obwód wewnętrzny: 4,1” 105 mm
  • Średnica wewnętrzna: 1,3” 33 mm
  • Waga: 2,25 uncji 0,07 kg


** pomiary są tak dokładne, jak to możliwe, nasze Zabawki z płynnego silikonu są wykonywane ręcznie, więc mogą wystąpić niewielkie różnice w rozmiarach.Wylewane ręcznie w małych partiach i wykańczane w Los Angeles, Kalifornia, USA.


Oxballs
OX046A
20 Przedmioty

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć