• Nowy

Oxballs - Cock-B Bulge Pierścień Na Penisa Czarny

152,00 zł
Brutto
Ilość

Oxballs - Cock-B Bulge Pierścień Na Penisa Czarny

 

COCK-B to bujny, miękki i miękki „wyściełany” penis, który idealnie nadaje się do długotrwałego, większego wybrzuszenia. Jest miękki i gładki, ale ma wystarczającą przyczepność, aby pozostać tam, gdzie go położysz. Ten pierścionek jest supergumowy i pasuje do każdego faceta, a jego gruby kształt popycha Cię w górę i na zewnątrz.

Wykonany jest z naszego najmiększego, pluszowego, rozciągliwego pierścienia z czystego silikonu i został zaprojektowany z myślą o wygodzie noszenia i większym koszu. COCK-B to wygodny pierścień odpowiedniego rozmiaru, który ma dużo większą objętość za jądrami — pierścień staje się stopniowo coraz grubszy w kierunku podstawy.

Bujny, miękki w dotyku sprawia, że ​​ten pierścień jest idealny do wypełnienia ulubionego paska jockstrap lub sprzętu. Jest miękki i gładki, co zapewnia wygodę, a jednocześnie wystarczająco mocny, aby chwycić mięso i pozostać na miejscu. W dotyku super guma jest niesamowita, gdy leżysz za workiem, a gruby kształt dodaje dodatkowej mocy tam, gdzie tego chcesz.

Jeśli jesteś fanem Oxballs COCK-T, pokochasz nową wersję „B” – uwielbiamy więcej wybrzuszeń!

Wszystkie zabawki Oxballs Liquid Platinum Silicone produkujemy w Los Angeles, używając absolutnie najlepszych możliwych materiałów. Mieszamy silikon i kolory na zamówienie dla każdej partii zabawek, które tworzymy ręcznie — to jedyny sposób, aby uzyskać odpowiednie wyczucie i odważny, bogaty kolor, którego nie da się osiągnąć w przypadku sprzętu produkowanego maszynowo. Naszym celem jest absolutnie najlepszy projekt, najlepsze wyczucie i kolor każdej zabawki z platynowego silikonu, którą tworzymy… sprzęt wytwarzany maszynowo nie może się z tym równać.

Czysty silikon platynowy, ręcznie nalewany, wyprodukowany w USA.

Bezpieczny dla smaru: na bazie wody (zalecany), hybrydowy. 

Czyszczenie: Detergent i gorąca woda, zmywarka, rozcieńczony roztwór wybielacza/wody

COCK-B:

  • Wysokość: 1,4" 36 mm
  • Szerokość: 2,3" 59 mm
  • Długość: 2,5" 66 mm
  • Obwód zewnętrzny: 7,5" 190 mm
  • Średnica zewnętrzna: 2,5" 64 mm
  • Wewnątrz obwód: 4,15” 106 mm
  • Średnica wewnętrzna: 1,32” 34 mm
  • Waga: 2,3 uncji 0,07 kg


**Pomiary są tak dokładne, jak to możliwe, nasze zabawki z płynnego silikonu są wykonywane ręcznie, więc mogą wystąpić niewielkie różnice w rozmiarach.


Oxballs
OX045A
20 Przedmioty

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć