• Nowy

Sportsheets - Mata Do Seksu Pivot 3in1

167,00 zł
Brutto
Ilość

SPORTSHEETS - MATA DO SEKSU PIVOT 3IN1

 

Doświadcz nowych wrażeń w każdej pozycji dzięki akcesorium Pivot™ Play-Pad do kompatybilnych produktów PivotTo narzędzie 3 w 1 umożliwia sparowanie ulubionego wibratora kompatybilnego z uprzężą, wibratora w kształcie kuli lub różdżki, z tą samą wszechstronnością i wsparciem, jakie zapewniają produkty do pozycjonowania Pivot™. 

Podstawa z haczykiem i pętelką zapewnia trwałość i bezpieczeństwo, dzięki czemu nie przegapisz żadnych kuszących wrażeńPonownie przyłóż Play-Pad do dowolnej pozycji, aby uzyskać precyzyjną stymulację na dowolnym kompatybilnym produkcie Pivot!

CECHY

  • Konstrukcja 3 w 1 sprawia, że ​​jest kompatybilny z wkładkami kompatybilnymi z uprzężą, wibratorami typu kula i różdżka Pętla u dołu umożliwia regulację i ponowne użycie
  • Kompatybilny z drążkiem pozycjonującym Pivot, pozycjonerem Pivot, ochraniaczem Pivot i oryginalnym arkuszem sportowym

ZAWIERA

  • 1 podkładkę 3 w 1

MATERIAŁY

  • 70% poliester, 20% nylon, 10% pianka PU

Opakowanie: 11,25" wys. x 7" szer. x 2" gł.


Sportsheets
SP231A
20 Przedmioty

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć