• Nowy

B Swish - Bgee Heat Stymulator zakrzywiony 5 trybów wibracji

251,00 zł
Brutto
Ilość

Przygotuj się na uwodzicielski urok bgee heat infinite deluxe, który rozpali Twoje najgłębsze namiętności. Zawinięty w aksamitne objęcia w 100% bezpiecznego dla ciała silikonu, ten stymulator oferuje 5 kuszących, dusznych trybów wibracji, które sprawią, że będziesz tęsknić za więcej.

Poddaj się hedonistycznemu tańcowi przyjemności, gdy nagrzewa się do 105 stopni Fahrenheita (40 stopni Celsjusza) i pozwól pożądaniu przejąć kontrolę.

Dzięki wodoodporności i możliwości wielokrotnego ładowania, ta podróż w ekstazę pozostawi niezapomniany ślad na twojej duszy. Ujarzmij swoją wewnętrzną seksowność i pozwól bgee heat infinite deluxe stać się twoją osobistą kusicielką w podróży pełnej pasji i satysfakcji.

Prawdziwa kusicielka i uwodzicielka, obudzi głębię twoich pragnień. Moc przyjemności leży w Twoich rękach, a dzięki nieskończonym możliwościom noc należy do Ciebie. Więc poddaj się urokowi, poczuj ciepło i pozwól, aby przygoda się rozpoczęła.

Cechy:

  • nagrzewa się do +/- 40°C (105°F) ł
  • adowalny (akumulator litowo-jonowy)
  • wodoodporny (IPX7)
  • bezpieczny dla ciała silikon
  • 5 trybów wibracji
  • waga (g) produktu: 100 opakowanie: 180 długość(cm) produkt: 18 pakiet: 21,3 głębokość(cm) produkt: 2,5 pakiet: 4,5 szerokość(cm) produkt: 4,3 opakowanie: 8,5

B swish
BS059A
20 Przedmioty

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć