• Nowy

WYPRZEDAŻ Tenga Double Hole - Masturbator z dwoma dziurami

73,00 zł
Brutto

WYPRZEDAŻ TYLKO 1 SZTUKA I WYSYŁKA KURIEREM TYLKO TEGO PRODUKTU W TEJ CENIE. NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ INNYCH PRODUKTÓW

PRODUKT WYSYŁANY Z INNEGO MAGAZYNU, WIĘC MOŻLIWY ZAKUP TYLKO TEGO PRODUKTU.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

TENGA - ORIGINAL DOUBLE HOLE CUP

TRÓJKĄCIK - CHCESZ SPRÓBOWAĆ W DWIE DZIURKI ?

 

 

9354d8ae1e88c962a66b46c72def9963.jpg

 

Tuba Tenga z dwoma otworami, która pozwala cieszyć się i osiągać różne rodzaje doznań zmysłowych. Poczuj, że jesteś od tyłu, lub od strony słodkiej pochwy. "Tył" mocno zaciska i obejmuje, a słodki "przód", łagodnie przylega do penisa. Możesz stosować tylko w jedną dziurkę, ale możesz też spróbować "w trójkę" na obie dziurki. Lub włożyć do drugiej dziurki inne sztuczne dildo, wtedy poczujesz jak to jest być w jednej kobiecie we dwoje.

 

Wykonany z elastycznej gąbki i innych materiałów. Efekt jest niezawodny i osiągnięty dzięki prostej zmianie ciśnienia wewnątrz w 24 komorach !

 

Wszystkie Tenga, mają wewnątrz żele do smarowania dla poślizgu. Składają się one z wody, gliceryny, poliakrylanu sodu, etanolu, wolny od alergenów.  Testowane w Japoni.

 

7f3ff66da17355eb588d15bc6aab643e.jpg

 

tenga_small_logo.jpgTenga
WYP1
1 Przedmiot

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć